! لطفا به اولین اقدام ما به پیوندید


مدیتیشن (تجسم) جهانی برای دستیابی به موفقیت
لطفا بما به پیوندید!

خواننده گرامی ،
ما روی یک کره دلنشین زندگی می کنیم ، که عشق و زیبایی بسیاری دارد. ولی نیرویی که آنرا اداره و رهبری می کند ، حکومتها ، مفسدان و مستبدان بنظر نمی رسد که بخواهند کار درستی انجام دهند. مادرمان کره زمین در نهایت گشاده دستی می تواند پذیرای حداقل ده میلیارد نفر در صلح و فرادانی نعمت باشد ، اما همه آنچه که رهبران ما درباره اش می توانند بیاندیشند اینست که چگونه قدرت خود را با ایجاد اختلاف و جنگ حفظ و ما را مجبور به پرداختهای هرچه بیشتر کنند. آنها تلاش می کنند از طریق رسانه های گروهی که همگی در کنترل آنهاست ما را در وابستگی و ترس نگاهدارند.

آیا زمان آن نرسیده که اوضاع عوض شود؟ وقت آن نرسیده که ما تصمیم بگیریم که چگونه کره زمین را باید اداره نمود؟ این امر بسی آسانتر از آنست که فکرش را بکنید. بلی ، حقیقت دارد. قانونی در فیزیک هست که احتمالا شما هم آنرا شنیده اید ، که بهترین روش برای شکستن این روند فعلی که سیستمی کهنه و پوسیده است ، و تعداد اندکی زورمدار ثروتمند بقیه را کنترل می کنند ، می باشد. این قانون فیزیکی *قانون جاذبه* نامیده می شود. این قانون می گوید هرچه را که خواهان آنید روی آن متمرکز شده ، واقعیت و تحقق آنرا در قلب خود احساس کنید ، خواسته خود را بسوی خویشتن جذب می کنید. کافی است به اینترنت یا کتابخانه ها مراجعه کنید ، حکایتهای فراوانی از افراد بسیار زیادی خواهید یافت که زندگی خود را بدین گونه موفقیت آمیز تغییر داده اند.

راه کار آن ، از طریق تجسم (Visualization) است. وقتی شما چیزی را می خواهید ، مجسم کنید و شادی آنرا چنانکه خواسته شما هم اکنون در دسترس شماست ، احساس کنید ، آن برآورده می شود.

این امر در زندگی شخصی شما نیز مستتر است ، و البته برای نفع عظیم تر کره زمین و نوع بشر. هرچه مردم بیشتری روی آن متمرکز شوند ، انرژی قوی تر خواهد شد. انرژی که بوسیله گروه مردم ارسال می شود ، خود را چندین برابر و بسی افزونتر از کل انرژی تعداد مردمی که آنرا گسیل داشته اند می شود. فقط به گفته های ما اطمینان نکنید ، این مهم از طرق علمی هم باثبات رسیده. ویدیویی که برای این امر تهیه شده تماشا کنید. آنرا در لینک ذیل بیابید:

www.VisualizeDaily.com

گروههای تجسم و مدیتیشن بسیاری در حال حاضر وجود دارند. بعنوان مثال ، برای صلح جهانی ، ولی هنوز صلحی وجود ندارد. آیا این اقدامات موٌثر واقع نشده اند؟ بطور قطع موٌثر و موفق بوده اند! شما می توانید آنرا در ویدیوی ما به بینید. اشکال اینجاست ، هنگامی که آن انرژی صلح آمیز کار خود را کرد ، در حالیکه قدرتمداران همچنان به فعالیتهای خود در مسیر مخالف ادامه می دهند ، همه چیز دوباره به همان سیستم قدیمی باز می گردد. به نظامیان دیگر بار دستور بدست گرفتن سلاحهایی که کنار گذاشته بودند ، داده می شود ، جنایات باز هم افزایش می یابند بدلیل شرایط مشکلی که مردم با آن دست بگریبانند و غیره …

بهمین جهت ما باید روی چیزی متمرکز شویم که غیر قابل بازگشت باشد.

و آن: دستیابی به موفقیت ، است.

نگران اینکه دقیقا روی چه چیزی تمرکز کنیم نباشید ، انرژی موجود هوشیار است و راه خود را پیدا می کند. همانگونه که شما در ویدیو می بینید ، هنگامی که مردم صلح را مجسم می کنند ، جنایت علیه مردم هم کاهش می یابد ، ترافیک نیز تقلیل پیدا می کند ، مراجعه مردم به بخش اورژانس بیمارستانها نیز کاهش می یابد ، ارزش سهام در بورس هم افزایش می یابد. صلح صلح است ، موفقیتی در موفقیت. انرژی خود می داند کجا باید برود. اگر ما متمرکز روی موفقیت باشیم ، آن انرژی ضعیف ترین حلقه زنجیر این روند پوسیده را که هنوز مقاومت می کند یافته و آنرا از هم می گسلد.

زمانی که تعداد تجسم کنندگان بحد کافی رسید ، و واقعا در قلب خود این احساس را کردند ، آن بوقوع خواهد پیوست. احتمال دارد فقط ۶۵۷۸ نفر شرکت کننده از سراسر جهان مورد نیاز باشد تا آخرین فشار را به درهم ریختن این روند کهنه و پوسیده وارد آورند یا ممکن است ۱۰۲۳۴ نفر که آنرا برای همیشه بشکند. فقط منتظر باشید و به بینید.

تمرکز روی چیزی کنید که در واقع شما را خیلی خیلی شاد می کند. و حس کنید احساس اینکه خواسته شما به حقیقت بوقوع پیوسته ، هرچه که باشد ، از اعلامیه وجود و حضور بشقابهای پرنده بوسیله اوباما ، در دسترس قرار گرفتن انرژی مجانی ، اینکه یکی از کانالهای تلویزیون یا روزنامه های بزرگ و معتبر فاش کند حمله به برجهای دوقلوی نیویورک یک توطعه داخلی بوده ، یا هر چیز بزرگ دیگری. همه اینها به یک چیز منتهی می شوند ، پایان حکومت زورمدارانه سیاهکاران. موضوع تمرکز را خود شما انتخاب کنید.

مهمترین مورد شادی است که در صورت وقوع این موفقیت بزرگ احساس خواهید کرد. تجسم کنید ، بعنوان مثال ، صلح و فراوانی نعمت در سرتاسر کره خاکی ما جایگزین جنگ و گرسنگی می شود. امیدهای تازه ای برای کودکان ناامید بوجود می آید. شادی و همراهی با کسانی که دوستشان دارید جایگزین ترس و دلهره می شود. سیاستمداران فاسد و سیستم درمانی بی اثر جای خود را به رهبران صدیق و الهام بخش و بهداشت و درمان واقعی می دهند. غذاهای مسموم شیمیایی شده و همچنین صنعت مبتنی بر نفت از صحنه گیتی محو و جای آنرا غذاهای سالم و شفابخش و نیز انرژی مجانی می گیرند. همه اینها در حال حاضر روی کره ما وجود دارند ، ولی سیستم سیاهکاران مانع بهری گیری ما از آنها است. بهمین دلیل ما به یک موفقیت بزرگ نیازمندیم و ما این مهم را با هم جامه عمل خواهیم پوشاند.

ما تاریخ و زمانی برای کسی تعیین نمی کنیم. خواهش ما اینست که اینکار را هم اکنون انجام دهید.

مهم نیست که چقدر تجسم کردن شما طول بکشد. حتی بیست ثانیه می تواند کافی باشد. مهم اینست که شما در حقیقت شادی حاصل از این موفقیت را حس کنید ، بمثابه اینکه این رویداد عظیم بوقوع پیوسته. خوب خواهد شد اگر کمی (که در عمل بسیار بزرگ خواهد بود) از ایده های شادی آفرین خرد را در ارتباط با آنچه که مجسم می کنید ، بدان بیافزایید ، در این حالت قانون جاذبه سریعتر کار خواهد کرد. ما با پیوستن به یکدیگر نیروی بسیار بزرگی را تشکیل می دهیم که جهان ما را برای همیشه بنفع مردم تغییر خواهد داد.

لطفا شروع کنید ، از کاری که هم اکنون می کنید (احتمالا در حال خواندن هستید) دست بکشید و چشمان خود را به بندید. مجسم کنید که خبر ویژه ای درباره چیزی که شما مدتها منتظرش بودید و رخ داده ، پخش می شود ، شادی را که در آن لحظه احساس خواهید کرد حس کنید. مجسم کنید آنرا … همین حالا!!!

همین است! دیدید که از آن لذت بردید؟ هوشیاری جمعی ما همین حالا راٌی شما را دریافت کرد. متشکریم. مشارکت و سهم شما به موج عظیم الگوی انتقال انرژی که احتمالا هم اکنون در حال پاکسازی کره زمین است افزوده شده. قانون جاذبه کار خود را برای روی دادن آن انجام خواهد داد.

اگر شما تجسمهای خود را انجام داده اید ، بیایید به بخش مهم دوم این همراهی بزرگ. این پروژه بر مبنای اصل *هرکسی هرکسی را می شناسد* کار می کند. می شود گفت که رمز آن در آگاه کردن شش نفر دیگر است ، و می توانید هر کسی روی این کره باشد. بنابراین ما پیشنهاد می کنیم که این سایت را با یی میل بهرکسی که آدرس یی میل او را دارید و فکر می کنید که علاقمند به پیوستن به این پروژه است ، ارسال دارید. با این عمل ، ما می توانیم ارتش عظیمی از نور تشکیل دهیم ، حتی در یک روز!

درود بر شما برای پیوستن به این حرکت. مادرمان کره زمین و همه آنهایی که مشتاق صلح و هماهنگی هستند ، شما را دوست دارند و از شما سپاسگزارند. و هر کس دیگری هم که پیوسته ، چه این حرکت را ما همگی با هم انجام می دهیم! لطفا لینک این سایت را هم اینک فوروارد فرمایید. به تاٌخیر نیاندازید . زمانش همین حالاست.

سپاسEnglish Español Deutsch Русский 中文 Français Italiano Português Nederlands Română Svenska 한국어 Български Magyar Hrvatski Polski עברית فارسی